promo
Zbiranje prispevkov za Sklad vrtca – poslane položnice

Zbiranje prispevkov za Sklad vrtca – poslane položnice

Dvakrat letno vam za Sklad vrtca pošljemo položnice brez zneska, letos v aprilu in v novembru. Vaši prostovoljni prispevki se zbirajo za pomoč socialno šibkejšim otrokom, vključenim v naš vrtec in zvišanje standarda vzgojno-izobraževalnega procesa. Poročila o delitvi sredstev bodo kot doslej objavljena na naših oglasnih deskah in spletnih straneh. V imenu otrok se vam zahvaljujemo za vsak vaš podarjen prispevek.Obenem družine v stiskah, katerih otrok je vključen v naš vrtec, pozivamo, da v skladu s Pravilnikom o kriterijih za porabo in dodeljevanje finančnih sredstev na Sklad vrtca skupaj z ustreznimi dokazili glede svoje situacije pošljejo vlogo za dodelitev pomoči. Če imate izredne nenadne okoliščine, lahko pošljete Vlogo tudi izven razpisanega roka.

 

Sklad vrtca

Nagovor Upravnega odbora Sklada

Preberi več
 

Zbiranje prispevkov za Sklad vrtca – poslane položnice

Preberi več