Zbiranje prispevkov za Sklad vrtca – poslane položnice

Dvakrat letno vam za Sklad vrtca pošljemo položnice brez zneska, letos v aprilu in v novembru. Vaši prostovoljni prispevki se zbirajo za pomoč socialno šibkejšim otrokom, vključenim v naš vrtec in zvišanje standarda vzgojno-izobraževalnega procesa. Poročila o delitvi sredstev bodo kot doslej objavljena na naših oglasnih deskah in spletnih straneh. V imenu otrok se vam zahvaljujemo za vsak vaš podarjen prispevek.Obenem družine v stiskah, katerih otrok je vključen v naš vrtec, pozivamo, da v skladu s Pravilnikom o kriterijih za porabo in dodeljevanje finančnih sredstev na Sklad vrtca skupaj z ustreznimi dokazili glede svoje situacije pošljejo vlogo za dodelitev pomoči. Če imate izredne nenadne okoliščine, lahko pošljete Vlogo tudi izven razpisanega roka.

Prijava

Kontakt z nami

Vzgojno izobraževalni zavod
Vrtec Zelena jama

  • Zvezna 24, Ljubljana
  • [01] 5206 710
  • [01] 5206 705
  • vrtec@zelenajama.si

Uradne ure

  • Ponedeljek do Petek08:00 - 15:00
  • Sobota, NedeljaZaprto
  • PraznikiZaprto